Proč zkusit bělení zubů? Protože lidé, kteří mají krásný a zářivý úsměv bývají atraktivnější a úspěšnější. Je to proto, že pokud máte krásné bílé zuby, působíte sebevědoměji a lépe vás vnímá i vaše okolí. Jak ale dosáhnout bílých zubů? Někdo je obdařen přirozeně bílým zbarvením zubů a někdo nikoliv. Pokud patříte k těm šťastlivcům, kteří mají barvu zubů, se kterou jsou spokojeni, pak vám stačí pouze zlepšit ústní hygienu pomocí vhodně zvolených dentálních pomůcek a Vaši barvu zubů si tak udržet co nejdéle. Pokud se vám však i přesto zdá, že máte zuby málo bílé, můžete vyzkoušet bělení zubů u zubního lékaře. Takovéto odborné vybělení zubů pomůže Vám i lidem, které trápí opravdu žluté nebo jinak zbarvené zuby. Neváhejte a zkuste naše bělení zubů pod dohledem profesionála. 

Kvalitní bělící prostředky na zuby jsou základ.

Ano, opravdu je nutné dbát na to, abyste své zuby svěřili do rukou odborníka, který vám doporučí skutečně kvalitní bělící prostředky. Je v nich totiž rozdíl. Běžně dostupné bělící produkty, které seženete v obchodech nejsou tak silné, jako ty, které dostanete od svého lékaře. Bělící gely doporučené lékařem osahují až 6 % peroxidu, kdežto ty volně dostupné pouze 0,1 %. Proto doporučujeme nebrat kvalitu bělících gelů na lehkou váhu. K bělení Vašich zubů můžeme přistoupit, pokud máte zdravé zuby i dásně. Poté se můžeme společně pustit do vylepšení barvy zubů a to až o několik odstínů. V naší fotogalerii se můžete přesvědčit sami, co dokážeme!

Vedlejší účinky bělení a následná péče

Pokud zvolíte bělení zubů pod dohledem odborníka, tak k žádnému poškození zubů nedochází. V naší ordinaci přistupujeme ke každému pacientovi individuálně, a proto se snažíme, aby průběh a výsledek bělení zubů byl co nejdokonalejší. U některých pacientů se může vyskytnou zvýšená citlivost zubů, která však do druhého dne většinou zmizí. Avšak i těmto pacientům jsme schopní pomoci, aby citlivost byla minimální. Další velkou výhodou je, že používáme kvalitní a vysoce účinné bělící gely, takže není nutné vynechávat z vašeho jídelníčku jakékoliv nápoje či jídlo. Je však obecně známo, že výsledný efekt a délka působení bělení zubů závisí na Vaší životosprávě a životním stylu. Například kařáci mají startovní pozici o poznání horší. Nezbytnou součástí je dodržování důkladné ústní hygieny a preventivní kontroly u zubaře. Proceduru vybělení zubů můžete zopakovat v předem zvolených intervalech.