VAŠE ZUBY VÁM VYBĚLÍME DOMÁCÍM A ORDINAČNÍM BĚLENÍM 

 

Začnete domácím bělením

Při první návštěvě u nás v  ordinaci Vám uděláme otisky obou čelistí a podle nich Vám zhotovíme Vaše individuální plastové nosiče. Do těch si aplikujete bělící gel v pohodlí svého domova po dobu 14 dnů, přesně podle našeho originálního bělícího protokolu.

Pokračujeme ordinačním bělením

zhruba 15. den je kontrola u nás v ordinaci, kde Vám zároveň  na zuby naneseme speciální bělící gel a dobělíme problematická místa přímo pod dohledem lékaře.

Následuje opět domácí bělení

po dobu několika dalších dnů. Touto kombinací dosáhneme těch nejlepších výsledků.

 

Princip bělení

Bělicí gel na krátkou dobu rozvolní povrchovou strukturu zubu a pronikne vazbami, které spojují jednotlivé látky molekul, dovnitř zubu. Volné radikály z peroxidu vodíku štěpí velké molekuly pigmentů na menší bezbarvé metabolity. Tady na sebe naváže tmavý pigment a vynese jej ven.

Rozsáhlé studie a klinické výzkumy dokazují, že bělení zubů pod kontrolou zubního lékaře-profesionála je zcela bezpečné.

 

Jak si bílou barvu zubů co nejdéle udržet?

Čím lépe se o zuby budete starat, čím svědomitěji je budete čistit a vyvarujete se některých zlozvyků, tím déle světlé zbarvení Vám zůstane. Zpravidla po 2 letech dochází k částečnému návratu, ale ani ten většinou nedosáhne původní barvy. U silných kuřáků se původní odstín zubů vrací už po cca několika měsících.